MÖBLER / Bord / Soffbord 15952028
nr 1595 2028
Soffbord
Jason, Danmark, 1950-tal. Ek. Stämplad Jason. Bredd: 98 cm. Djup: 74 cm. Höjd: 50 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:44:49
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
29 jan
50/60/70-tal
Läs mer om 50/60/70-tal